Dlaczego my ? Kilka słów o naszej marce

Istniejemy na rynku od 2004 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów na schody kręcone dla Klientów indywidualnych oraz firm. Zlecenia realizujemy kompleksowo - od doradztwa oraz pomocy w wyborze rodzaju i modelu, po projekt, wykonanie, aż wreszcie zamontowanie wykonanych schodów.

Każdy komplet schodów produkowany jest na zamówienie, toteż wszystkie parametry dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące wejścia i zejścia ze schodów, ich skrętności czy średnicy, aby były praktyczne oraz wygodne.

Stawiając przedewszystkim na bezpieczeństwo oferujemy dodatkowe balustrady, relingi czy bramki zabezpieczające.

Najwyższa jakość użytych materiałów

Oferowane przez nasz schody, produkowane są głównie z drewna krajowego, jednak w naszej ofercie znajdują się także egzotyczne gatunki surowca o wysokiej jakości. Oferujemy schody w naturalnym kolorze drewna z jakiego zostaną wykonane, natomiast, aby współgrały z meblami, drzwiami czy podłogą, proponujemy szeroką paletę bejc. Drewno nie traci piękna swojego usłojenia pomimo użycia bejc koloryzujących, a niezwykłą trwałość zapewniają trzy warstwy lakieru. Poręcz gięta oraz wszelkie widoczne elementy stalowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej szlifowanej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty !