Schody kręcone idealne rozwiązanie

Schody kręcone są idealnym rozwiązaniem konstrukcji nośnej w niewielkich pomieszczeniach, jednak okazale prezentują się również w tych bardziej przestronnych. Pełnią one dodatkowo funkcję niepowtarzalnego mebla nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Oferowane przez nasz schody, produkowane są głównie z drewna krajowego. Oferujemy schody naturalne, bejcowane, jak również na wysoki połysk oraz woskowane. Poręcz gięta oraz wszelkie widoczne elementy stalowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Komplet schodów kręconych standardowo składa się z 14 stopni o domyślnej wysokości 20 cm, co w rezultacie daje nam schody na wysokość 280 centymetrów. W 99% przypadkach koniecznym będzie zastosowanie podestu - wówczas cała konstrukacja ma wysokość 300 cm. Jest to jednocześnie wysokość pomieszczenia, w którym zamontowane zostaną schody okrągłe. Jako, że nasze schody produkowane są na zamówienie, to jeśli posiadają Państwo inną wysokość - schody wyprodukujemy dokładnie na tę wysokość. Wysokość należy zmierzyć od krawędzi wykończonej podłogi na parterze do krawędzi wykończonej podłogi na piętrze. Podest dostosowywany jest każdorazowo do krawędzi otworu (antresoli) i przyjmuje różne kształty. Więcej informacji na temat kształtu podestów można zaczerpnąć z zakładki Rodzaje otworów. Można to też zaobserwować w poszczególnych galeriach zdjęć naszych schodów spiralnych.

Zlecenia realizujemy kompleksowo - od doradztwa, pomocy w wyborze rodzaju schodów, po projekt, wykonanie, aż wreszcie zamontowanie wykonanych schodów. Niewielki procent zleceń to schody, które zakupili Klienci w oparciu o swoje projekty, nie korzystający z naszej oferty montażu.

Klucz do sukcesu fachowe doradztwo

Kluczem do sukcesu jest fachowe doradztwo i zaprojektowanie możliwie najwygodniejszych schodów, które spełnią oczekiwania Klientów w 100%. Zdarza się iż wizja Klientów nie pokrywa się z naszymi propozycjami, wynika to jednak często z niewiedzy i braku doświadczenia, gdzie Klienci nie biorą pod uwagę wielu czynników, które mogą okazać się bardzo istotne podczas korzystania ze schodów. Wyciągnięte przez nas argumenty pozwalają na ten problem spojrzeć z innej perspektywy. Doświadczenie nauczyło nas iż Klienci często nie wiedzą o pułapkach czyhających podczas zamawiania schodów, dlatego nasze propozycje są przemyślane i uwzględniają wszelkie aspekty - od bezpieczeństwa, wygody i trwałości, przez funkcjonalność, na estetycznym i eleganckim wyglądzie kończąc. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, toteż każdy model schodów produkowany jest w oparciu o jego osobiste preferencje i sugestie. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo i wygoda w użytkowaniu, dlatego wspólnie wybieramy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie, zarówno co do średnicy schodów, kształtu stopni czy podestu...

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W razie pytań z chęcią na nie odpowiemy.

Oferujemy Państwu ponadto:

* bezpłatny projekt
* bezpłatny montaż

Dzięki bezpłatnemu montażowi oszczędzasz nawet 1.200 zł.